Siirry sisältöön

Ajoneuvosähköasentajia / Piako Oy

Hae työpaikkaa → Siirryt alkuperäiseen ilmoitukseen Työmarkkinatorilla

Etsimme asiakasyrityksellemme Piako Oy:lle Pieksämäelle ajoneuvosähköasentajia 6 kuukauden määräaikaiseen työsuhteeseen, jonka jälkeen työsuhdetta voi olla mahdollista jatkaa Piakon omilla kirjoilla. Työ on kaksivuorotyötä. Tehtävä alkaa sopimuksen mukaan ja palkkaus pohjautuu teknologiateollisuuden työehtosopimukseen: palkka on työtehtäviesi laajuudesta ja osaamisestasi riippuen noin 13-18 e/h.

Työtehtäviisi kuuluu esimerkiksi:

  • Ajoneuvojen sähköjärjestelmien asennus ja kytkennät
  • Sähkövikojen paikantaminen ja korjaus
  • Laadunvarmistus
  • Yhteistyö tuotannon kanssa

Toivomme sinulta:

  • tehtävään soveltuvaa koulutusta ja aiempaa kokemusta vastaavista tehtävistä
  • Huolellista ja oma-aloitteista työotetta
  • Valmiutta 2 vuorotyöhön

Perheyritys Piako Oy suunnittelee ja valmistaa raskaan kaluston päällirakenteita ja perävaunuja 40 vuoden kokemuksella. Yrityksellä on käytössään modernit tuotantotilat, joissa on erinomaiset työskentelyolosuhteet, sekä nykyaikainen kone- ja laitekanta helpon ja tehokkaan työnteon mahdollistamiseksi. Lisätietoja: https://piako.fi

Kiinnostuitko? Lähetä hakemuksesi Osuman nettisivuilla. Haastattelemme jo hakuaikana ja tehtävä täytetään sopivan henkilön löydyttyä.

Lisätietoja rekrytoinnista antaa: Jani Lindqvist, 0505659987, jani.lindqvist@osuma.fi

Ilmoituksen tiedot

Työnantaja
Osuma Henkilöstöpalvelut Oy
Katso kaikki työnantajan Osuma avoimet työpaikat →
Sijainti
Pieksämäki
Työaika
Kokoaikainen
Työn jatkuvuus
Määräaikainen
Hakuaika päättyy

Hae työpaikkaa → Työnantajan oma hakusivu

Lisää tällaisia? Uudet työpaikat Pieksämäellä sähköpostiisi

Saat ilmoituksen uusista Pieksämäen työpaikoista valitsemallasi rytmillä. Tilauksen voi perua milloin tahansa yhdellä klikkauksella.

Kuinka usein haluat ilmoituksia?

Lähetämme sähköpostiisi vahvistuslinkin. Tilaamalla hyväksyt tietosuojaselosteen.

Mainos

Muita työpaikkoja Pieksämäellä

Kaikki työpaikat Pieksämäellä →