Siirry sisältöön

CNC-jyrsijä

Alrekry Oy Espoo Julkaistu

Hae työpaikkaa → Siirryt alkuperäiseen ilmoitukseen Työmarkkinatorilla

Haemme CNC-koneistajaa Espoon Kauklahteen. Alrekry on työnantaja työsuhteesi alussa, asiakasyrityksen palvelukseen siirtyminen on mahdollista myöhemmin.

Työtehtävässäsi huolehdit jyrsinkoneiden operoinnista ja käytöstä. Ohjelmointikielenä on Fanuc. Työstät työpäiviesi aikana piensarjoja, yksittäiskappaleita, erilaisia osia ja komponentteja koneisiin ja valmistettaviin laitteisiin. Materiaaleina ovat alumiini, kupari sekä erilaiset teräslaadut ja muovimateriaalit.

Töitä tehdään arkisin kahdessa vuorossa asiakasyrityksemme konepajalla. Aamuvuoro sijoittuu 6 -14 ja iltavuoro 14 – 22.

Toivomme sinulta aiempaa kokemusta vastaavista tehtävistä ja ohjelmointitaitoa.

Palkkaasi vaikuttaa osaamisesi ja kokemuksesi vastaavanlaisista töistä. Palkkasi voi olla 15,62 – 20,50 euroa tunnilta ammattitaitosi mukaan.

Yritys on pitkään toiminut konepaja, joka on erikoistunut putki- ja ohutlevytuotteiden valmistukseen ja käsittelyyn. Yrityksellä on laaja konekanta sisältäen erilaisia CNC-työstökeskuksia sekä monipuolisesti sorveja ja jyrsimiä. Tarjolla paljon erilaisia työstökoneita, jotka mahdollistavat mielenkiintoiset, vaihtelevat työpäivät.

Parhaiten onnistut, jos sinulla on:

  • Kokemusta koneistajan työtehtävistä
  • Ohjelmointitaitoa
  • Soveltuvaa koulutusta

Tämä tehtävä tarjoaa sinulle:

  • Pitkäaikaisen työsuhteen sekä mahdollisuuden vakinaistumiseen
  • Ammattitaitosi mukaisen palkkauksen
  • Monipuolisen ja nykyaikaisen konekannan
  • Mielenkiintoiset ja vaihtelevat työpäivät

Kiinnostuitko työtehtävästä? Täytä työnhakulomake osoitteessa alrekry.fi!

Jos haluat tietää enemmän, soita rohkeasti minulle ja kysy lisää. Tavoitat minut parhaiten ma - pe klo 09.00 - 15.00: 050 380 2656 / Anne Järvelä. Voit myös lähettää viestin sähköpostilla osoitteeseen hr.alrekry@alrekry.fi.

Tässä on sinulle hyvä tilaisuus päästä pääkaupunkiseudulle ruuhkien ulkopuolella olevaan työkohteeseen.

Olemme luotettava ja vakavarainen työnantaja. Toimintatapamme on tuottanut hyviä tuloksia jo vuodesta 2004 ja pitkä kokemuksemme on osoittanut, että voit luottaa meihin. Alrekryllä on jatkuvasti uusia työpaikkoja monien alojen työntekijöille. Palvelu-, logistiikka-, teollisuus-, metalli-, ja elintarvikealoilla on runsaimmin töitä.

Alrekry _\-Hyvää työtä tarjolla-_

Ilmoituksen tiedot

Työnantaja
Alrekry Oy
Sijainti
Espoo
Työaika
Kokoaikainen
Työn jatkuvuus
Määräaikainen
Hakuaika päättyy

Hae työpaikkaa → Työnantajan oma hakusivu

Lisää tällaisia? Uudet työpaikat Espoossa sähköpostiisi

Saat ilmoituksen uusista Espoon työpaikoista valitsemallasi rytmillä. Tilauksen voi perua milloin tahansa yhdellä klikkauksella.

Kuinka usein haluat ilmoituksia?

Lähetämme sähköpostiisi vahvistuslinkin. Tilaamalla hyväksyt tietosuojaselosteen.

Muita työpaikkoja Espoossa

Kaikki työpaikat Espoossa →

Mainos