Etsitään kokenutta hitsaajaa
Hae työpaikkaa → Siirryt alkuperäiseen ilmoitukseen Työmarkkinatorilla
Etsitään asiakkaallemme Jamenet Oy:lle kokenutta hitsaajaa!
Jamenet Oy on vakavarainen jo 40 vuotta alalla toiminut yritys. Laitekantaan panostetaan oikeasti – taloon on valmistunut ja hankittu viime aikoina 5 uutta konetta. Nyt etsimme tiimiin uutta rautaista ammattilaista!
Etsimältämme tekijältä löytyy:
- Vahva hitsaus osaaminen: Olet todellinen alansa ammattilainen ja sinulta sujuu täytehitsaus isolla langalla ja isolla koneella.
- Monipuolisuus: Katsomme suureksi eduksi koneistusosaamisen sekä valmiuden asennus- ja muihin konepajahommiin.
- Asenne ja ilmapiiri: Olet itseohjautuva ja rehti tekijä, jolta löytyy sopivassa suhteessa rentoa asennetta ja huumorintajua arjen tekemiseen.
Mitä tarjoamme?
- Vakituisen työsopimuksen vakavaraisessa ja varmassa yrityksessä.
- Joustavan päivätyön: Mahdollisuuden sovittaa työaikoja.
- Nykyaikaiset työvälineet ja toimivan laitteiston.
- Kilpailukykyisen palkkauksen.
Rekrytointiprosessi: Rekrytointi toteutetaan yhteistyössä Heimon kanssa. Ensimmäisessä vaiheessa haastattelu järjestetään verkossa Heimon kanssa, minkä jälkeen jatkoon valitut hakijat etenivät haastatteluun suoraan asiakasyrityksen Jamenet Oy:n kanssa. Asiakkaan haastattelun yhteydessä suoritetaan myös työnäyte.
Kiinnostuitko? Hienoa! Haethan paikkaa mahdollisimman pian.
Jos sinulle jäi kysyttävää tai haluat jutella työstä lisää, Henkilöstöpalvelu Heimolta Aleksandra Gukkina, aleksandra.gukkina@hpheimo.fi p. 044 744 7031 vastaa kysymyksiisi mielellään. Täytäthän hakemuksen kyseisen työpaikkailmoituksen kautta. Työt alkavat heti sopivan henkilön löydyttyä.
GDPR-säännösten mukaisesti emme käsittele sähköpostitse lähetettyjä ansioluetteloita tai hakemuksia. Jätäthän hakemuksesi ja ansioluettelosi suoraan rekrytointijärjestelmäämme. Rekrytointiprosessissamme hyödynnämme tekoälyteknologiaa
_Henkilöstöpalvelu Heimo luo uudenlaista työnteon ja työn tarjoamisen kulttuuria. Ketterässä ja kokeneessa Heimossa työtä tehdään henkilökohtaisella otteella, rehdisti. Heimotyö-, Heimorekry- ja Heimopäällikkö-palvelut pitävät huolen siitä, että työt löytävät tekijänsä, tekijöillä riittää töitä ja työt tulevat tehdyksi._
Ilmoituksen tiedot
- Työnantaja
-
Henkilöstöpalvelu Heimo Oy
Katso kaikki työnantajan Henkilöstöpalvelu Heimo avoimet työpaikat → - Sijainti
- Lohja
- Työaika
- Kokoaikainen
- Työn jatkuvuus
- Toistaiseksi voimassa oleva
- Hakuaika päättyy