Siirry sisältöön

Raudoittaja betonipaalujen valmistukseen (Koski Tl)

Mestarit Henkilöstöpalvelut Oy Koski Tl Julkaistu

Hae työpaikkaa → Siirryt alkuperäiseen ilmoitukseen Työmarkkinatorilla

Etsimme kokeineita raudoittajia betonipaalujen valmistukseen määräaikaiseen työsuhteeseen. Työ alkaa sopimuksen mukaan ja kestää arviolta 2–3 kuukautta, mahdollisesti pidempään.

Tehtävässä vastaat betonipaalujen raudoitustöistä piirustusten ja työohjeiden mukaisesti. Työ sisältää betonipaalujen raudoituksen suunnitelmien perusteella sekä raudoitteiden katkaisun ja taivutuksen. Lisäksi kokoat ja asennat raudoitushäkit muotteihin sekä kiinnität nostolenkit ja muut tarvittavat asennusosat ennen valuvaihetta. Työ edellyttää huolellisuutta, teknistä osaamista ja kykyä toimia tuotantoympäristössä.

Odotamme sinulta

  • Aikaisempaa kokemusta raudoitustöistä ja betonivalmistuksesta
  • Hyvää piirustustenlukutaitoa
  • Omatoimista ja vastuullista työotetta
  • Kykyä työskennellä itsenäisesti sekä osana tiimiä

Tarjoamme sinulle

  • Määräaikaisen työn 2–3 kuukaudeksi, mahdollisuus jatkoon
  • TES:n mukaisen palkan, 14–16 €/h osaamisen ja kokemuksen mukaan
  • Vakaan ja selkeän työympäristön

Mikäli kiinnostuit tehtävästä, haethan mahdollisimman pian, sillä avoimet työpaikat täytetään heti sopivien henkilöiden löydyttyä. Lähetä hakemuksesi ja CV:si palkkatoivomuksineen oheisen hakulinkin kautta. Huomioithan, että haastattelemme potentiaalisia hakijoita jatkuvasti.

Mestarit Henkilöstöpalvelut Oy on rakennusalan ja talotekniikan toimialoilla toimiva henkilöstöpalveluyritys. Yrityksille tuotamme henkilöstöpalveluratkaisuja vahvalla ammattitaidolla. Työntekijöillemme olemme turvallinen ja luotettava työnantaja ja väylä rakennusalan uusiin haasteisiin. Mestareiden toiminta perustuu vahvoihin kumppanuussuhteisiin ja asiakaslähtöisyyteen. <http://www.henkilostomestarit.fi/>

Ilmoituksen tiedot

Työnantaja
Mestarit Henkilöstöpalvelut Oy
Sijainti
Koski Tl, Marttila (Koski Tl)
Työaika
Kokoaikainen
Työn jatkuvuus
Määräaikainen
Hakuaika päättyy

Hae työpaikkaa → Työnantajan oma hakusivu

Jaa tämä työpaikka: WhatsApp LinkedIn Facebook Sähköposti

Mitä tässä ammatissa tyypillisesti ansaitaan?

Ammattiryhmän Betonituote- ym. teollisuuden prosessityöntekijät mediaanipalkka on 3 484 € kuukaudessa. Kymmenesosa ansaitsee alle 2 756 euron ja kymmenesosa yli 4 523 euron.

Tämä ei ole tämän työpaikan palkka. Luku kuvaa koko ammattiryhmää koko maassa, ja yksittäisen työpaikan palkka voi poiketa siitä paljonkin.

Kokoaikaiset palkansaajat, kokonaisansio sisältää ylityöt ja lisät. Lähde: Tilastokeskus, palkkarakennetilasto 2024.

Tee CV tätä työpaikkaa varten Työkalu on tekeillä

Suunnittelemme työkalua, jolla teet ansioluettelon suoraan tämän ilmoituksen pohjalta – ilman että kopioit mitään toiseen palveluun. Sitä ei ole vielä olemassa.

Lähetämme yhden viestin, kun työkalu on valmis. Emme käytä osoitettasi mihinkään muuhun emmekä luovuta sitä eteenpäin.

Lisää tällaisia? Uudet työpaikat Koskella Tl sähköpostiisi

Saat ilmoituksen uusista Kosken Tl työpaikoista valitsemallasi rytmillä. Tilauksen voi perua milloin tahansa yhdellä klikkauksella.

Kuinka usein haluat ilmoituksia?

Lähetämme sähköpostiisi vahvistuslinkin. Tilaamalla hyväksyt tietosuojaselosteen.

Mainos

Vastaavia työpaikkoja Koskella Tl

Kaikki työpaikat Koskella Tl →

Työpaikat muualla Varsinais-Suomessa

Kaikki työpaikat Varsinais-Suomessa →