Siirry sisältöön

Sähköasentajia Kuopioon

Osuma Henkilöstöpalvelut Oy Kuopio Julkaistu

Hae työpaikkaa → Siirryt alkuperäiseen ilmoitukseen Työmarkkinatorilla

Haemme asiakasyrityksillemme sähköasentajia eri pituisiin työsuhteisiin pääasiassa syksyn projekteihin Kuopioon. Työt alkavat sopivan henkilön löydyttyä, ja palkka on neuvoteltavissa aiemman kokemuksesi perusteella.

Työskentelet pääasiassa saneerauskohteissa. Työtehtäviisi voi asiakkaasta riippuen kuulua esimerkiksi kaapelointia ja johdotustöitä sekä pistorasioiden ja valaistuksen asennuksia. Osa tehtävistä sisältää myös työskentelyä teollisuuslaitoksissa tai erilaisten sähkölaitteiden huolto- ja korjaustöitä.

Tehtävä edellyttää sähköasentajan koulutusta ja ammattitaitoa. Sinulla tulee olla voimassa olevat sähköturvallisuus- ja työturvallisuuskortit. Toivomme sinulta oma-aloitteista ja itsenäistä työotetta sekä kykyä työskennellä osana tiimiä. Katsomme eduksi aiemman kokemuksen monipuolisista sähköasennustöistä.

Mikäli kiinnostuit, jätä hakemuksesi ja ansioluettelosi Osuman nettisivuilla olevan lomakkeen kautta tai kysy lisätietoja. Aloitamme esihaastattelut jo hakuaikana.

Lisätietoja rekrytoinnista antaa: Tomi Ikonen, 044 750 7187, tomi.ikonen@osuma.fi

Ilmoituksen tiedot

Työnantaja
Osuma Henkilöstöpalvelut Oy
Sijainti
Kuopio
Työaika
Kokoaikainen
Työn jatkuvuus
Määräaikainen
Hakuaika päättyy

Hae työpaikkaa → Työnantajan oma hakusivu

Muita työpaikkoja – Kuopio

Kaikki työpaikat Kuopio →

Mainos